Dubbele asbestdumping in natuurgebied langs de Oude Maas
Dinsdag 3 juli 2018 (35 sec)
BARENDRECHT – Een boswachter van Staatsbosbeheer heeft melding gemaakt van een asbestdumping in het natuurgebied bij de Oude Maas. Op twee locaties langs de Achterzeedijk werd vanochtend (Dinsdag 3 juli 2018) gedumpt afval aangetroffen.
Mensen die iets hebben gezien van de illegale dumping worden verzocht contact op te nemen met Staatsbosbeheer. Boswachter Joyce: “Deze particulier had het gratis kunnen afvoeren naar de milieustraat. Nu draait de terreinbeheerder op voor de hoge kosten!”
Wáárom nou🤨?
Vanmorgen #asbest #dumping in @Barendrecht. Én niet op 1 maar op 2 locaties 😐. Zo jammer dit, particulier had het #gratis kunnen afvoeren naar de #milieustraat. Nu draait de #terreinbeheerder op voor de hoge! #kosten 😔. Heeft iemand iets gezien? @Achterzeedijk? pic.twitter.com/Vzj3fa7IA4— 🍀Joyce🍀 (@BoswachterJoyce) July 3, 2018
Recent nieuws
-
Jongeren op de vlucht voor politie tijdens The Hunt
Zaterdag 6 juni 2026
-
Drie personenauto’s volledig uitgebrand op bedrijventerrein Bijdorp
Vrijdag 5 juni 2026
-
Stiekem filmen in eigen badkamer: Barendrechter (60) krijgt 150 uur taakstraf
Maandag 1 juni 2026
-
20 juni: Midzomer Festival 2026 Carnisse Veste met braderie, gratis kermis, optredens en vuurwerkshow
Zaterdag 30 mei 2026
-
Automobilist onder invloed ramt geparkeerde auto’s aan de Arent Maertensvliet en wordt aangehouden: “Ik weet nergens van”
Vrijdag 29 mei 2026