Tien kinderen (10-12 jaar) mishandelen 2 jongens aan de Heulweg
Maandag 28 mei 2018
(47 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – De politie is op zoek naar getuigen van een ‘openlijke geweldpleging’ gisteravond (Zondag 27 mei 2018) aan de Heulweg in Barendrecht. Twee jongens werden rond 21:15 uur ter hoogte van het viaduct mishandeld door een groep kinderen in de leeftijd van 10 tot 12 jaar. De groep sloot de jongens in en gebruikte geweld tegen ze, zo laat de politie weten.
De politie is op zoek naar de daders: 8 tot 10 jongens, in de leeftijd van 10-12 jaar, allen met een donkere huidskleur. De groep is na de mishandeling richting Rotterdam gegaan, er zijn geen spullen gestolen van de slachtoffers. Heeft u het incident of de groep gezien voor/na het geweld? Dan komt de politie graag met u in contact via telefoonnummer 0900-8844.
Vanavond rond 21.15 uur zijn 2 jongens het slachtoffer geworden van een openlijke geweldpleging aan de #Heulweg #Barendrecht thv het viaduct. Zie onderstaande link
Iets gezien of gehoord neem contact op via 09008844.https://t.co/6yHrIHoBWi
— Remy Hartog (@POL_Hartog) May 27, 2018
Recent nieuws
-
Onderzoek naar gaten in spoortalud: Tunnelwand volgende week deels open gegraven
Vrijdag 26 februari 2021
-
Tweede Kamerverkiezingen in Barendrecht: Wel vervroegd stemmen op 4 locaties, geen drive-through stemlocatie bij IKEA
Donderdag 25 februari 2021
-
Herinrichting schoolplein De Zeppelin aanstaande
Donderdag 25 februari 2021
-
Wethouder met bewoners in gesprek over ontmoetingsplekken voor jongeren bij Bachlaan en Riederpark
Donderdag 25 februari 2021
-
Van Belzen: “Door de politie flink ingegrepen op het Havenhoofd, Carnisse Veste en Middeldijkerplein”
Maandag 22 februari 2021