Overval op winkel aan Ebweg blijkt loos alarm, wel gevangenisstraf voor aangehouden man
Dinsdag 20 februari 2018 (46 sec)
BARENDRECHT – De politie is vanmiddag (Dinsdag 20 februari 2018) rond 15:10 uur in actie gekomen voor een melding van een overval aan de Ebweg. Bij een winkel op het bedrijventerrein bleek een “meningsverschil” te zijn ontstaan tussen de aanwezigen. Hierbij is per ongeluk de knop van het overvalalarm ingedrukt, zo laat de politie aan BarendrechtNU weten.
Een groot aantal agenten kwam, in kogelwerende vesten, op de melding af. De politiehelikopter heeft ook een kwartiertje rondgevlogen in de omgeving van het station.
Aanhouding: Gevangenisstraf
Vanwege het overvalalarm was er veel politie aanwezig in het gebied op en rond het bedrijventerrein. Bij station Barendrecht is één man aangehouden. Deze aanhouding staat echter los van het overvalalarm: “Tijdens het onderzoek is er bij het station een meneer aangehouden die nog gesignaleerd stond voor het uitzitten van een gevangenisstraf“, zo laat een woordvoerder van de politie weten. De man is aangehouden en afgevoerd naar het politiebureau.
Foto’s door: Arthur de Boon
Recent nieuws
-
Politie deelt foto van overvaller zonnestudio Middenbaan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Man in scootmobiel aangereden en daarna geslagen bij ongeval aan Binnenlandse Baan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025