Vonken uit schoorsteen aan de Gaffelaar
Vrijdag 11 oktober 2013 (51 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Om tien over twaalf vanmiddag (Vrijdag 11 oktober 2013) werden de vrijwilligers van de brandweer van Barendrecht opgeroepen om met gepaste spoed naar de Gaffelaar te gaan. Hier was een melding gemaakt van een brandlucht.
Ter plaatse bleken er vonken uit de schoorsteen van de woning te komen. Hierop is er besloten de ladderauto van de brandweer van Rotterdam ter plaatse te vragen. Deze kwam om kwart voor één bij de woning aan en kon zich vervolgens naast de woning, in het smalle straatje, opstellen. De brandweer heeft vervolgens de schoorsteen kunnen controleren en vegen.
De bewoners hebben een stookverbod opgelegd gekregen. Normaal gesproken vervalt deze zodra de bewoners ervoor hebben gezorgd dat de schoorsteen weer volledig is gereinigd en gecontroleerd.
Update
De brandweer laat het volgende nog via hun website weten: “De bewoner gaf aan dat de schoorsteen pas nog is gedaan door een erkende schoorsteenveger en dat hij daarna slecht drie keer gebruik had gemaakt van de schoorsteen. De brandweer haalde een behoorlijke hoeveelheid vastzittende roet uit de schoorsteen.“
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Twee Rotterdammers (18) na achtervolging aangehouden voor auto inbraken in wijk Molenvliet
Zondag 6 september 2026
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker officieel geopend: Van verwoestende brand naar volledig nieuw hoofdgebouw
Zaterdag 5 september 2026
-
Man veroordeeld voor diefstal van trailer aan de Lübeck: Auto weggeduwd en trailer meegenomen
Zaterdag 5 september 2026
-
Politiehond springt in sloot en bijt vluchtende Duitser in het water langs de Dierensteinweg
Zondag 30 augustus 2026
-
Tankwagen en auto gekanteld op A15, hoofdrijbaan richting Rhoon thv Smitshoek volledig afgesloten
Zaterdag 29 augustus 2026