Twee “zéér jeugdige boefjes” aangehouden voor fietsendiefstal op station, eigenaar van fiets gezocht
Zaterdag 14 oktober 2017 (29 sec)
BARENDRECHT – De politie ontving vanavond (Zaterdag 14 oktober 2017) een melding van een fietsendiefstal op station Barendrecht. Twee jongens van ongeveer 14 jaar oud belden 112 en gaven het signalement van de fietsendieven door.
De politie kwam ter plaatse en kon dankzij het signalement twee “zéér jeugdige boefjes” aanhouden, aldus Politie Barendrecht.
Eigenaar
De gestolen damesfiets is meegenomen door de politie, maar omdat een aangifte (nog) ontbreekt wordt er gezocht naar de eigenaar. Bent u de eigenaar van de gestolen fiets (zie foto), neem dan (zsm) contact op met de politie via 0900-8844 en vraag naar de ZSM van district Rijnmond-Zuidwest
Recent nieuws
-
Boa constrictor kronkelt over straat aan de Kempenaar, wie mist zijn slang?
Woensdag 1 oktober 2025
-
Man gegijzeld, aangereden en mishandeld vanaf parkeerplaats aan Henry Dunantlaan
Woensdag 1 oktober 2025
-
Motie van treurnis tegen burgemeester: Wist van verkrachting van minderjarige bij AZC, informeerde college en raad niet
Woensdag 1 oktober 2025
-
Jaya’s aan ‘t Vlak al weken gesloten, winkel leeg en logo weggehaald
Dinsdag 30 september 2025
-
Automobiliste zonder rijbewijs morst drinken, raakt afgeleid en rijdt lantaarnpaal omver langs Dierensteinweg
Zondag 28 september 2025