Aanrijding tussen fietsster en scooter aan de van Beethovensingel
Dinsdag 24 september 2013 (46 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vanmiddag (Dinsdag 24 september 2013) om tien voor half vier maakte de politie melding van een ongeval met letsel aan de van Beethovensingel. Volgens eerste berichten zou het gaan om een aanrijding tussen twee fietsers.
Ter plaatse bleek er sprake van een aanrijding op het fietspad tussen een scooter en fiets. De fiets kwam vanuit de wijk het fietspad langs de van Beethovensingel opgedraaid, de scooter heeft haar vervolgens in de zijkant geraakt. De politie heeft ter plaatse gekeken naar de details van het ongeval. Het voorwiel van de geraakte fiets is door het ongeval een heel stuk omgebogen. De mannelijke bestuurder van de scooter heeft, zoals standaard is bij dit soort ongevallen, nog een blaastest moeten doen, dit bleek allemaal in orde te zijn.
De vrouw is zonder spoed overgebracht naar het ziekenhuis, het is niet bekend of dit ter controle of voor letsel was. Volgens informatie van omstanders was de vrouw zwanger.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025