4-jarig jongetje uit Barendrecht zwaargewond door ongeval met kunstwerk in Drenthe
Zondag 27 augustus 2017 (1 min, 9 sec)
BARENDRECHT – Een 4-jarig jongetje uit Barendrecht is vanochtend (Zondag 27 augustus 2017) om half tien zwaar gewond geraakt bij een ongeval in Diever, zo laat de Politie Drenthe via Twitter weten: “Het kind liep met zijn moeder op de Peperstraat. Op zeker moment trok het kind aan een kunstwerk, gemaakt van een boom. Hierop viel het kunstwerk om en kwam het op het kind terecht. (…) Over zijn medische situatie kan geen nadere duiding worden gegeven.”
Het jongetje is met spoed overgebracht naar het Universitair Medisch Centrum Groningen (UMCG) in Groningen. De moeder en een tweede kind waren getuigen van het incident en zijn door de politie ook naar het ziekenhuis gebracht.
De politie onderzoekt het incident. De recherche en forensische opsporing gaan ter plaatse om onderzoek te doen. “Zij proberen op grond van onderzoek te achterhalen hoe dit heeft kunnen gebeuren. De plek van het ongeval is met linten afgezet.“, zo laat de politie weten.
Opmerking: In eerdere berichtgeving sprak de politie over een 4-jarig meisje. In latere communicatie vanuit de politie is dit aangepast naar een 4-jarig jongetje.
Artikelfoto: Archieffoto ambulance
Op zeker moment trok het kind aan een kunstwerk, gemaakt van een boom. Hierop viel het kunstwerk om en kwam het op het kind terecht. (2)
— Politie Drenthe (@poldrenthe) August 27, 2017
Het jonge slachtoffer is een 4-jarige jongetje uit #Barendrecht. Over zijn medische situatie kan geen nadere duiding worden gegeven. (8)
— Politie Drenthe (@poldrenthe) August 27, 2017
Video: Meternieuws, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Stille tocht voor slachtoffer van dodelijk ongeval op Noldijk
Dinsdag 14 oktober 2025
-
Heinenoordtunnel vannacht volledig afgesloten (ook voor fietsers) voor tests met noodstroomvoorziening
Maandag 13 oktober 2025
-
23-jarige fietser overleden bij aanrijding met auto op Noldijk, automobilist onder invloed
Zondag 12 oktober 2025
-
Oliebollenkraam geopend op het Middeldijkerplein, dit jaar niet op het Havenhoofd
Zaterdag 11 oktober 2025
-
Vergunning verleend voor geldkiosk met geldautomaat aan het Achterom
Vrijdag 10 oktober 2025