Opnieuw inbraakpoging bij MCD Supermarkt aan de Marijkesingel
Woensdag 16 augustus 2017 (44 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen nacht heeft er een poging tot inbraak plaatsgevonden bij de MCD Supermarkt aan de Marijkesingel. Precies een week gelegen vond er ook al een inbraak plaats, toen werden er sigaretten gestolen. Voor zover bekend zijn er afgelopen nacht geen spullen gestolen.
Een lezer heeft laten weten dat de politie vannacht (Woensdag 16 augustus 2017) rond 3:30 uur met spoed bij de winkel arriveerde.
Stenen
Aan de Marijkesingel zijn ter hoogte van de Gebroken Meeldijk twee stoeptegels verdwenen. De bewoner vermoedt dat twee tegels vannacht (Woensdag 16 augustus 2017) uit de stoep zijn gehaald en gebruikt om een deur aan de achterzijde van de winkel (Marijkesingel) open te breken. Ook aan de voorzijde van de winkel werd een ruit ingegooid, dezelfde deuren als bij de vorige inbraak.
Foto’s: Opnieuw inbraakpoging bij MCD Supermarkt aan de Marijkesingel – https://t.co/WCQVq8lfcS #MCD #Barendrecht pic.twitter.com/WRpgowymAn
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) August 16, 2017
Recent nieuws
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026
-
Zaterdag 13 juni: Veteranendag Barendrecht in Oude Dorpskern
Woensdag 10 juni 2026
-
Fatbike controleactie op het gemeentehuisplein, startschot van landelijke campagne
Woensdag 10 juni 2026
-
Jongeren op de vlucht voor politie tijdens The Hunt
Zaterdag 6 juni 2026
-
Drie personenauto’s volledig uitgebrand op bedrijventerrein Bijdorp
Vrijdag 5 juni 2026