Arbeidsongeval in hal van The Greenery, traumaheli landt tussen de vrachtwagens
Maandag 3 juli 2017 (26 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De hulpdiensten werden vanmiddag (Maandag 3 juli 2017) om tien voor zes gealarmeerd voor een incident aan de Dierensteinweg. Politie, ambulance en de traumahelikopter spoedde zich naar bedrijventerrein Dierenstein. De traumahelikopter zette enkele honderden meters verderop de landing in op een parkeerplaats tussen de vrachtwagens.
De ambulance is bij aankomst direct een nieuwe bedrijfshal van The Greenery binnen gereden richting het slachtoffer. Even voor half zeven is het slachtoffer per ambulance met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Het is vooralsnog onduidelijk hoe de persoon gewond is geraakt.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Nieuw aan de Gouwe: The Ginger Daycare, dagopvang voor honden
Vrijdag 17 april 2026
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2026
Vrijdag 17 april 2026
-
Supermarkt Lidl Carnisse Veste opent op dinsdag 19 mei de deuren
Zondag 12 april 2026
-
HCB Dames 1 schrijft historie met halve finaleplaats in bekertoernooi
Zondag 12 april 2026
-
Rotonde Boezemweg-Ziedewij krijgt extra ontsluiting
Vrijdag 10 april 2026