Vijf bestuurders met teveel drank op tijdens alcoholcontrole Portlandse Baan
Dinsdag 23 mei 2017 (54 sec)
BARENDRECHT – Zaterdag 20 mei hield de politie een alcoholcontrole in Barendrecht en Ridderkerk. In totaal moesten 1050 automobilisten blazen.
Daarvan ‘verdienden’ 950 bestuurders de BOB-sleutelhanger. Zeven automobilisten werden aangehouden voor rijden onder invloed.
Portlandse Baan
De eerste controleplek was op de Portlandse Baan in Barendrecht ter hoogte van de keerlus van de tram. De politie, grotendeels politievrijwilligers, controleerden hier van 16.00 tot 19.00 uur. Vijf bestuurders bleken te veel gedronken te hebben. Zij zijn overgebracht naar het politiebureau in Ridderkerk voor een ademanalyse. De promillages varieerden van 395 tot 455 UGL. Vier kregen een fikse boete. Van de vijfde werd het rijbewijs ingevorderd omdat dit een beginnend bestuurder betrof.
Ridderkerk
In de avonduren stonden de politievrijwilligers en het team van Veilig Verkeer Nederland op de Rotterdamseweg in Ridderkerk. Hier werden twee aanhoudingen verricht omdat de blaastest een F aangaf. Bij ademanalyse op het bureau bleken beide personen onder de toegestane promillage (220 UGL) te zitten. Zij mochten daarna hun weg weer vervolgen.
Alcoholcontrole eerder vandaag (Dinsdag 23 mei 2017) thv tram keerlus RT @Peter2040: Pijpie blazen aan de Portlandse Baan in #Barendrecht. pic.twitter.com/WDpK9N5q5S
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) May 20, 2017
Recent nieuws
-
Demonstratie door 16 personen op goederenspoorlijn langs Havenspoorpad weer verboden
Zondag 10 mei 2026
-
UPDATE: Voor het eerst (g)een wolf gezien bij de Kilweg in Barendrecht
Vrijdag 8 mei 2026
-
Zes maanden cel voor gewelddadige poging tot beroving van Gucci-pet aan de Platehaven
Vrijdag 8 mei 2026
-
8 en 9 mei: Bethelbazar bij de Bethelkerk aan de Schaatsbaan
Woensdag 6 mei 2026
-
Tweede minderjarige verdachte veroordeeld voor gewapende overval op Ritel
Woensdag 6 mei 2026