Brommer van postbode volledig afgebrand aan de Voordijk
Dinsdag 2 mei 2017 (30 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer is even na het middaguur gealarmeerd voor een voertuigbrand aan de Voordijk. Het Snelle Interventie Voertuig (SIV) van de brandweer Rotterdam kwam met spoed naar de brand ter hoogte van de Carnisseweg.
Hier bleek de brommer van een postbezorger volledig in brand te staan. Ondanks de blussing kan de brommer volledig als verloren worden beschouwd, behalve het frame bleef er weinig van over.
Artikelfoto: Jeffrey van Buuren / Ingezonden
@kazkeyenburg heeft vanmiddag (Dinsdag 2 mei 2017) een brandende brommer van een Postbedrijf geblust aan de Voordijk in #Barendrecht pic.twitter.com/JxPCKY4fcP
— Jeffrey van Buuren (@Jeffrey_vBuuren) May 2, 2017
Fotograaf: Ingezonden, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Dealer aangehouden na achtervolging, sok met drugs in heg aangetroffen aan de Chopinstraat
Vrijdag 7 augustus 2026
-
Politie ontdekt voor bijna half miljoen euro aan gestolen spullen in loods aan het Zuideinde
Dinsdag 21 juli 2026
-
Van dinsdag t/m vrijdag geen treinen van station Barendrecht; werkzaamheden aan spoor
Maandag 20 juli 2026
-
Weer aanpassing kruising Zuidersingel/Avenue Carnisse: Geen voorrang meer voor fietsers
Vrijdag 17 juli 2026
-
Nieuw college van B&W van start met twee nieuwe wethouders
Vrijdag 17 juli 2026