Brommer van postbode volledig afgebrand aan de Voordijk
Dinsdag 2 mei 2017 (30 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer is even na het middaguur gealarmeerd voor een voertuigbrand aan de Voordijk. Het Snelle Interventie Voertuig (SIV) van de brandweer Rotterdam kwam met spoed naar de brand ter hoogte van de Carnisseweg.
Hier bleek de brommer van een postbezorger volledig in brand te staan. Ondanks de blussing kan de brommer volledig als verloren worden beschouwd, behalve het frame bleef er weinig van over.
Artikelfoto: Jeffrey van Buuren / Ingezonden
@kazkeyenburg heeft vanmiddag (Dinsdag 2 mei 2017) een brandende brommer van een Postbedrijf geblust aan de Voordijk in #Barendrecht pic.twitter.com/JxPCKY4fcP
— Jeffrey van Buuren (@Jeffrey_vBuuren) May 2, 2017
Fotograaf: Ingezonden, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Demonstratie door 16 personen op goederenspoorlijn langs Havenspoorpad weer verboden
Zondag 10 mei 2026
-
UPDATE: Voor het eerst (g)een wolf gezien bij de Kilweg in Barendrecht
Vrijdag 8 mei 2026
-
Zes maanden cel voor gewelddadige poging tot beroving van Gucci-pet aan de Platehaven
Vrijdag 8 mei 2026
-
8 en 9 mei: Bethelbazar bij de Bethelkerk aan de Schaatsbaan
Woensdag 6 mei 2026
-
Tweede minderjarige verdachte veroordeeld voor gewapende overval op Ritel
Woensdag 6 mei 2026