Duif uit benarde positie geholpen door brandweer aan de Avenue Carnisse
Maandag 24 april 2017 (29 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer heeft vanochtend (Maandag 24 april 2017) een melding van een ‘dier in nood’ afgehandeld aan de Avenue Carnisse. De brandweerlieden werden om half twaalf opgeroepen voor een duif die op twee hoog klem zat tussen het raam van een deur en een glasplaat. De vogel kon zelf niet meer los komen.
De betreffende woning staat te koop waardoor er vermoedelijk (op dat moment) niemand aanwezig was om de deur te openen en de vogel te bevrijden. De brandweer heeft de duif met behulp van een ladderauto kunnen bereiken en een half uurtje later kunnen bevrijden.
Fotograaf: BarendrechtNU, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker officieel geopend: Van verwoestende brand naar volledig nieuw hoofdgebouw
Zaterdag 5 september 2026
-
Man veroordeeld voor diefstal van trailer aan de Lübeck: Auto weggeduwd en trailer meegenomen
Zaterdag 5 september 2026
-
Politiehond springt in sloot en bijt vluchtende Duitser in het water langs de Dierensteinweg
Zondag 30 augustus 2026
-
Tankwagen en auto gekanteld op A15, hoofdrijbaan richting Rhoon thv Smitshoek volledig afgesloten
Zaterdag 29 augustus 2026
-
29 aug: Zomerfeest voor kinderen bij De Kleine Duiker
Vrijdag 28 augustus 2026