Hennepkwekerij ontdekt en ontmanteld in de Polkastraat
Dinsdag 11 april 2017 (31 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De politie heeft vanochtend (Dinsdag 11 april 2017) een hennepkwekerij ontdekt in een woning aan de Polkastraat. De bewoner(s) waren niet thuis, een slotenmaker heeft de politie even voor het middaguur toegang verschaft tot de hoekwoning. Agenten troffen binnen een hennepkwekerij aan waarna een bedrijf is ingeschakeld om deze te komen ontmantelen.
Twee zakken hennepplanten zijn vernietigd en apparatuur is afgevoerd.
Geen aanhoudingen
De politie liet vanmiddag (Dinsdag 11 april 2017) weten dat er (nog) geen aanhoudingen zijn verricht. Volgens buurtbewoners is er zelden iemand aanwezig in de woning. De woning is inmiddels weer afgesloten, de eigenaar dient zich bij terugkomst eerst te melden bij de politie.
Fotograaf: Ingezonden, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Handhavers gewond geraakt bij aanhouding met verzet Avenue Carré
Zaterdag 15 augustus 2026
-
Politie en douane vinden illegale sigaretten en tabak bij supermarkt op de Middenbaan
Vrijdag 14 augustus 2026
-
Dealer aangehouden na achtervolging, sok met drugs in heg aangetroffen aan de Chopinstraat
Vrijdag 7 augustus 2026
-
Politie ontdekt voor bijna half miljoen euro aan gestolen spullen in loods aan het Zuideinde
Dinsdag 21 juli 2026
-
Van dinsdag t/m vrijdag geen treinen van station Barendrecht; werkzaamheden aan spoor
Maandag 20 juli 2026