Schutting in brand aan het Leekstermeer
Maandag 10 april 2017 (36 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer is gisteravond (Zondag 9 april 2017) om vijf voor half acht met spoed gealarmeerd voor een brand aan het Leekstermeer. Een schutting had vlam gevat door een vergeten barbecue of vuurkorf. Buren aan het Zwartemeer ontdekten de brand en waarschuwde de bewoner, vervolgens werd de brandweer gealarmeerd.
Het Snel Interventie Voertuig (SIV) van brandweer Rotterdam was als eerste ter plaatse en wist het vuur snel te blussen. De rook begon op dat moment al boven de woningen uit te komen.
Schuur
Brandweer Barendrecht heeft na het blussen nog een controle gedaan van de schuur. Een deel van het houten dak is gesloopt en gecontroleerd op warme plekken. Dit bleek al snel weer veilig te zijn waarop de brandweerlieden konden vertrekken.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025
-
27 sept: Feestelijke Burendag op het Middeldijkerplein
Vrijdag 12 september 2025
-
Inschrijvingen geopend voor nieuwe editie van The Hunt op 3 oktober: Jeugd op de vlucht voor politie
Vrijdag 5 september 2025
-
College wil bezuiniging op onkruidverwijdering terugdraaien
Donderdag 4 september 2025
-
Raadslid Richard Carlebur stapt over van EVB naar Barendrechts Belang: “Partijcultuur erg ongezond”
Dinsdag 2 september 2025