Ford Mustang in de kreukels bij aanrijding op Kilweg
Woensdag 21 december 2016 (39 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Iets voor het middaguur zijn politie en ambulance gealarmeerd voor een incident bij de oprit A29 aan de Kilweg. Op het kruispunt voor de oprit richting Heinenoord (IKEA kant) bleken twee auto’s op elkaar te zijn gebotst. Voor één inzittende is een ambulance ter plaatse gekomen, deze persoon is na behandeling op locatie overgebracht naar het ziekenhuis.
Beide voertuigen, waaronder een Ford Mustang, raakten ernstig beschadigd en zijn afgevoerd door een bergingsbedrijf.
Hulpverlening
Het kruispunt was ten tijde van de hulpverlening en afhandeling deels afgesloten. Verkeer vanuit Carnisselande kon de snelweg richting Heinenoord niet direct op en verkeer uit Rotterdam kon alleen de Kilweg op richting de GROEN rotonde. Op alle afgesloten rijbanen werd een (rijdende) afzetting geplaatst. Nadat het wegdek was gereinigd werd de Kilweg en oprit weer volledig vrijgegeven.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Auto uitgebrand na explosie aan de Bachlaan
Maandag 26 oktober 2026
-
100 kilo cocaïne en 8 aanhoudingen bij inval aan de Gebroken Meeldijk
Dinsdag 20 oktober 2026
-
Man steekt vuurwapen in mond, politie schiet man in been bij de Oude Maas
Maandag 19 oktober 2026
-
Explosie en autobrand bij autobedrijf aan de Zwolseweg
Donderdag 1 oktober 2026
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Dinsdag 29 september 2026