Ongeval met vrachtwagen op A29 thv onderdoorgang
Woensdag 31 augustus 2016 (43 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Even na negen uur vanochtend (Woensdag 31 augustus 2016) werden de hulpdiensten gealarmeerd voor een ongeval op de A29 bij Barendrecht. In de richting van Rotterdam naar Heinenoord bleek een ongeval met een vrachtwagen plaats te hebben gevonden.
Het ongeluk gebeurde ter hoogte van de Breslau (onderdoorgang A29). Het verkeer wordt door Politie en Rijkswaterstaat via de vluchtstrook langs het ongeval geleid. Verkeer vanaf Vaanplein (A15) loopt vertraging op door het ongeval.
Vlak na de eerste melding van het ongeval heeft de politiehelikopter korte tijd boven de incidentlocatie rondgevlogen.
Update 10:10: Rijkswaterstaat laat weten dat de weg zojuist weer is vrijgegeven voor al het verkeer.
Foto’s
Ongeval A29 Rotterdam►Bergen op Zoom thv Barendrecht. Verkeer wordt om het ongeval geleid. #A29 R 92.5 pic.twitter.com/UyE6pQfQ3N
— Rijkswaterstaat (@Rijkswaterstaat) August 31, 2016
Ellende op #A29 thv #Barendrecht richting Heinenoord tunnel pic.twitter.com/mAHe55zmd6
— Vinnie (@Vinnie41) August 31, 2016
Recent nieuws
-
Automobiliste zonder rijbewijs morst drinken, raakt afgeleid en rijdt lantaarnpaal omver langs Dierensteinweg
Zondag 28 september 2025
-
Flexflitser deelt weer 3.160 boetes uit aan de Portlandse Baan
Vrijdag 26 september 2025
-
7-jarig jongetje verkracht door 14-jarige jongen bij speeltuintje in Barendrecht
Zaterdag 20 september 2025
-
PostNL wil 4 nieuwe pakket- en briefautomaten plaatsen in Barendrecht, oa op Muziekplein en Middenbaan
Vrijdag 19 september 2025
-
UPDATE, opgelost: Heinenoordtunnel in beide richtingen afgesloten vanwege stroomstoring
Donderdag 18 september 2025