Keukenbrand in woning aan de Harplaan, één persoon naar ziekenhuis
Donderdag 26 mei 2016 (36 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] De brandweer is gisteravond (Woensdag 25 mei 2016) rond kwart over tien uitgerukt voor een melding van een gebouwbrand aan de Harplaan. Twee voertuigen van brandweer Barendrecht en een ladderauto uit Rotterdam kwamen met spoed ter plaatse.
In de woning bleek brand te zijn ontstaan in de keuken. Bij aankomst van de hulpdiensten stonden de bewoners al buiten. Eén persoon is vanwege rookinhalatie met een ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.
Keukenbrand
De brandweer wist de keukenbrand, waarbij enkele kastjes vlam hebben gevat, snel te blussen. De woning is vervolgens volledig geventileerd omdat deze voor een groot deel gevuld was met rook.
Stichting Salvage is ter plaatse gekomen om de bewoners te ondersteunen bij de afhandeling van het incident en de schade.
Video: BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Motie van treurnis tegen burgemeester: Wist van verkrachting van minderjarige bij AZC, informeerde college en raad niet
Woensdag 1 oktober 2025
-
Jaya’s aan ‘t Vlak al weken gesloten, winkel leeg en logo weggehaald
Dinsdag 30 september 2025
-
Automobiliste zonder rijbewijs morst drinken, raakt afgeleid en rijdt lantaarnpaal omver langs Dierensteinweg
Zondag 28 september 2025
-
Flexflitser deelt weer 3.160 boetes uit aan de Portlandse Baan
Vrijdag 26 september 2025
-
7-jarig jongetje verkracht door 14-jarige jongen bij speeltuintje in Barendrecht
Zaterdag 20 september 2025