Politie achtervolging van scooter eindigt in de sloot na aanrijding op Kooiwalweg
Zaterdag 14 mei 2016 (49 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De politie heeft vanmiddag (Zaterdag 14 mei 2016) vanuit Rotterdam de achtervolging ingezet op een scooterrijder die weigerde te stoppen. Op de grens van Rotterdam met Barendrecht botste de scooter even na vier uur op een auto en kwam tot stilstand in een sloot langs de Kooiwalweg. De scooter kwam via het fietspad vanaf de Pascalweg.
Op de scooter zouden twee jongens hebben gezeten. Ze zijn met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis. Een ambulance is voor de gewonde jongen ter plaatse gekomen terwijl de politiehelikopter ook boven het incident rond cirkelde. De aanleiding voor de achtervolging is nog niet bekend.
Scooter in sloot
Vanwege het onderzoek door de politie is het betreffende kruispunt op de Kooiwalweg afgesloten geweest. Wandelaars, fietsers en scooters konden (stapvoets) langs de afzetting.
Naast het vastleggen van sporen heeft de politie getuigenverklaringen opgenomen. De scooter is door de politie uit de sloot gehaald en meegenomen voor verder onderzoek. De auto waar de scooter tegenaan reed heeft schade opgelopen aan de voorzijde.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025