Auto volledig uitgebrand aan de Achterzeedijk
Vrijdag 10 mei 2013 (31 sec)
BARENDRECHT – Gisteravond (Donderdag 9 mei 2013) rond 10 uur is de brandweer van Barendrecht met spoed opgeroepen naar de Achterzeedijk (t.h.v de waterzuivering) voor een autobrand.
Ter plaatse bleek er daadwerkelijk een auto in brand te staan. De bestuurder heeft zijn auto kunnen verlaten voordat deze in brand vloog. De brandweer heeft laten weten dat de auto volledig is uitgebrand en als verloren kan worden beschouwd. Bij de brand is niemand gewond geraakt. De brand is mogelijk ontstaan door een technisch mankement in de auto.
Foto (boven): Twitter Brandweer Barendrecht (Fotograaf: Wilco Andeweg)
Foto’s (onder): Bestuurder ontsnapt uit brandende auto, VRR112.nl (Fotograaf: Robin Veerman)
Fotograaf: Wilco Andeweg, Robin Veerman, Ingezonden foto, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025