FOTO’S: Oldtimershow tijdens Zomerfeest in de Oude Dorpskern
Zondag 30 juni 2019 (32 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Gisteren (Zaterdag 29 juni 2019) vond het Zomerfeest plaats in het centrum van Barendrecht. Nieuw dit jaar was de Oldtimer Show in de Oude Dorpskern. In en rond de Dorpsstraat stonden 35 bijzondere en opvallende voertuigen.
Ondanks de hoge temperatuur (33 graden) brachten veel mensen een bezoek aan de Zomerfeest activiteiten: Om een kijkje te nemen bij de oldtimer show, of om mee te doen aan de (kinder)activiteiten.
De opzet van het Zomerfeest was dit jaar vernieuwd. In plaats van één groot podium op het Doormanplein vond hier nu een kleinere markt plaats en stonden er op 3 andere locaties kleinere podia: bij Heuvelsteyn, tegenover het Doormanplein en op het kerkplein.
Fotograaf: BarendrechtNU, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
23-jarige fietser overleden bij aanrijding met auto op Noldijk, automobilist onder invloed
Zondag 12 oktober 2025
-
Oliebollenkraam geopend op het Middeldijkerplein, dit jaar niet op het Havenhoofd
Zaterdag 11 oktober 2025
-
Vergunning verleend voor geldkiosk met geldautomaat aan het Achterom
Vrijdag 10 oktober 2025
-
Nieuw aan de Dorpsstraat: 24/7 fitness Circle Fit opent begin 2026 de deuren
Vrijdag 10 oktober 2025
-
13 okt – 1 dec: Voorbereidende werkzaamheden voor herinrichting van Jaagpad in 2026
Vrijdag 10 oktober 2025