Cultureel seizoen geopend met optredens en verenigingenmarkt in het centrum
Zondag 2 september 2018 (33 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Het cultureel seizoen in Barendrecht is gisteren (Zaterdag 1 september 2018) geopend met optredens op het gemeentehuisplein en een verenigingenmarkt op de Middenbaan. Wethouder cultuur, Tanja de Jonge, verrichte om 11:00 uur de officiële opening in het bijzijn van de aanwezige gasten. Met het afschieten van tientallen confetti kanonnen werd de dag officieel gestart.
Verspreid over de dag vonden er muzikale optredens plaats, konden kinderen zich laten schminken, was er ‘s middags een kids disco en konden geïnteresseerden meedoen met een dansworkshop.
Op de Middenbaan presenteerden lokale verenigingen én ondernemers zichzelf aan het winkelend publiek. De dag werd rond 17:00 uur afgesloten met een laatste optreden op het podium op het gemeentehuisplein.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026