Cultureel seizoen geopend met optredens en verenigingenmarkt in het centrum
Zondag 2 september 2018 (33 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Het cultureel seizoen in Barendrecht is gisteren (Zaterdag 1 september 2018) geopend met optredens op het gemeentehuisplein en een verenigingenmarkt op de Middenbaan. Wethouder cultuur, Tanja de Jonge, verrichte om 11:00 uur de officiële opening in het bijzijn van de aanwezige gasten. Met het afschieten van tientallen confetti kanonnen werd de dag officieel gestart.
Verspreid over de dag vonden er muzikale optredens plaats, konden kinderen zich laten schminken, was er ‘s middags een kids disco en konden geïnteresseerden meedoen met een dansworkshop.
Op de Middenbaan presenteerden lokale verenigingen én ondernemers zichzelf aan het winkelend publiek. De dag werd rond 17:00 uur afgesloten met een laatste optreden op het podium op het gemeentehuisplein.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Nieuw aan de Gouwe: The Ginger Daycare, dagopvang voor honden
Vrijdag 17 april 2026
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2026
Vrijdag 17 april 2026
-
Supermarkt Lidl Carnisse Veste opent op dinsdag 19 mei de deuren
Zondag 12 april 2026
-
HCB Dames 1 schrijft historie met halve finaleplaats in bekertoernooi
Zondag 12 april 2026
-
Rotonde Boezemweg-Ziedewij krijgt extra ontsluiting
Vrijdag 10 april 2026