Cultureel seizoen geopend met optredens en verenigingenmarkt in het centrum
Zondag 2 september 2018 (33 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Het cultureel seizoen in Barendrecht is gisteren (Zaterdag 1 september 2018) geopend met optredens op het gemeentehuisplein en een verenigingenmarkt op de Middenbaan. Wethouder cultuur, Tanja de Jonge, verrichte om 11:00 uur de officiële opening in het bijzijn van de aanwezige gasten. Met het afschieten van tientallen confetti kanonnen werd de dag officieel gestart.
Verspreid over de dag vonden er muzikale optredens plaats, konden kinderen zich laten schminken, was er ‘s middags een kids disco en konden geïnteresseerden meedoen met een dansworkshop.
Op de Middenbaan presenteerden lokale verenigingen én ondernemers zichzelf aan het winkelend publiek. De dag werd rond 17:00 uur afgesloten met een laatste optreden op het podium op het gemeentehuisplein.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026
-
Zaterdag 13 juni: Veteranendag Barendrecht in Oude Dorpskern
Woensdag 10 juni 2026
-
Fatbike controleactie op het gemeentehuisplein, startschot van landelijke campagne
Woensdag 10 juni 2026
-
Jongeren op de vlucht voor politie tijdens The Hunt
Zaterdag 6 juni 2026
-
Drie personenauto’s volledig uitgebrand op bedrijventerrein Bijdorp
Vrijdag 5 juni 2026