Zeer drukbezochte Kofferbakverkoop bij De Kleine Duiker
Zaterdag 23 juni 2018 (40 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De kofferbakverkoop bij De Kleine duiker is vandaag (Zaterdag 23 juni 2018) tot op heden al zeer druk bezocht. De verkoop is nog tot 16:00 uur vanmiddag (Zaterdag 23 juni 2018) te bezoeken, de entree is gratis.
Ruim 200 particulieren verkopen vanuit de kofferbak (en een stukje gras) een groot aantal (tweedehands) spullen.
Kofferbakverkoop
Op het veld achter De Kleine Duiker was het vanochtend (Zaterdag 23 juni 2018) al erg druk. Tussen de rijen met tientallen auto’s liep een veelvoud aan bezoekers. Kopers liepen het terrein op en af, veelal met grote tassen vol met gekochte spulletjes.
Al om 10:30 uur ‘s ochtends stonden de drie parkeerterreinen in de omgeving helemaal vol (Zuidpolder, begraafplaats en Campus Lagewei). Bezoekers wordt geadviseerd op de fiets te komen. Op het terrein staat bij de ingang een kar waar ook eten en drinken kan worden gekocht.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
31 dec: Gratis vuurwerkshow om 19:00u bij Wesdijk Vuurwerk aan de Barendrechtseweg / Middeldijk
Dinsdag 30 december 2025
-
Accupakket van elektrische heftruck in brand bij The Greenery Barendrecht
Maandag 29 december 2025
-
7 jan: 50 eurocent per ingeleverde kerstboom
Zondag 28 december 2025
-
Twee mannen aangehouden na schietincident op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht
Woensdag 24 december 2025
-
Meerdere schoten op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht: Geen daders in beeld, geen gewonden
Maandag 22 december 2025