Grote speculaasverkoop actie door en voor leden van Harmonievereniging Barendrecht
Zondag 11 november 2018 (59 sec)
BARENDRECHT – Net als in voorgaande jaren houdt Harmonievereniging Barendrecht ook dit jaar weer haar grote speculaasactie. De poppen kosten €5,00 per stuk en wegen 500 gram.
Ieder lid is in de gelegenheid om minimaal 1 doos met 12 poppen mee naar huis te nemen en die in familie en/of vriendenkring of in de eigen straat te verkopen. Vorig jaar werden er 3.000 speculaaspoppen verkocht. De opbrengst komt ten goede aan de vereniging.
Bestellen
Uiteraard hoeft u als Barendrechter niet langer dan noodzakelijk zonder te zitten. U kunt mailen naar speculaas@harmoniebarendrecht.nl dan wordt er contact met u opgenomen op welke manier u in het bezit kan komen van één of meer speculaaspoppen: Voor grote bestellingen kunt u ook een mail naar het mailadres sturen.
Harmonievereniging Barendrecht: “Het is altijd handig om één of meer poppen in huis te hebben. Ze zijn ook leuk om cadeau te doen of mee te nemen als u op visite gaat! In het Trefpunt kunt u iedere avond langs komen. Daar zijn altijd mensen aanwezig die u die lekkere poppen kunnen leveren. En als u er toch bent luister dan even of doe gezellig mee en kom ervaren dat Harmonievereniging Barendrecht de gezelligste muziekvereniging van Barendrecht is.“
Recent nieuws
-
NS hervat 10-minuten dienstregeling vanaf station Barendrecht tijdens spits
Vrijdag 8 december 2023
-
Afvalaanbiedstation langer open op zaterdagen en strengere controles op aanhangers met afval
Vrijdag 8 december 2023
-
Gemeente gaat asielzoekers opvangen in Zuidelijk Randpark: “Voorbereiding in volle gang”
Donderdag 7 december 2023
-
WinterFeest Barendrecht op zaterdag 9 december
Woensdag 6 december 2023
-
15 dec: Kerstwandeling ‘Bethlehem in Barendrecht’ bij Campus Lagewei
Zondag 3 december 2023