Meidenvoetbal bij BVV Barendrecht in de lift: Start van nieuwe MO15 teams
Woensdag 26 september 2018 (41 sec)
BARENDRECHT – Het meidenvoetbal bij BVV Barendrecht zit in de lift en dus kan BVV Barendrecht nieuwe meiden gebruiken om in de komende winterstop een (extra) nieuw MO15 team te gaan starten!
Het gaat om meiden met het geboortejaar 2004 of 2005. Meiden die al goed kunnen voetballen kunnen terecht in MO15-1 (eerste klasse), meiden die willen leren voetballen kunnen terecht in MO15-2 (tweede klasse). Ook is er nog ruimte voor meiden met geboortejaar 2002 of 2003, ter aanvulling van het MO17-2 team.
Direct starten
Er is geen wachtlijst en je kunt dus direct starten! Lijkt het je leuk om bij de meidenafdeling van de BVV te komen voetballen, stuur dan een mail naar jeugdsecretariaat@bvvbarendrecht.nl of vul het formulier in op de BVV site en laat je contactgegevens achter. Er wordt dan zo spoedig mogelijk contact met je opgenomen.
Recent nieuws
-
Fatbike controleactie op het gemeentehuisplein, startschot van landelijke campagne
Woensdag 10 juni 2026
-
Jongeren op de vlucht voor politie tijdens The Hunt
Zaterdag 6 juni 2026
-
Drie personenauto’s volledig uitgebrand op bedrijventerrein Bijdorp
Vrijdag 5 juni 2026
-
Stiekem filmen in eigen badkamer: Barendrechter (60) krijgt 150 uur taakstraf
Maandag 1 juni 2026
-
20 juni: Midzomer Festival 2026 Carnisse Veste met braderie, gratis kermis, optredens en vuurwerkshow
Zaterdag 30 mei 2026