Tuinstoelenconcert op het Havenhoofd, volgende concert bij Het Trefpunt
Donderdag 30 juni 2016 (37 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] Enkele tientallen bezoekers hebben afgelopen dinsdagavond een bezoekje gebracht aan het Tuinstoelenconcert door Harmonievereniging Barendrecht op het Havenhoofd. Iedereen kon gedurende het concert (gratis) aanschuiven met zijn eigen tuinstoel om naar het Jongerenorkest B’tween en het Harmonieorkest te luisteren.
Omwonenden wisten de muzikale klanken van het concert op te vangen vanaf hun balkons, maar bezoekers op het plein werden tussen de muziek door dan weer getrakteerd op poffertjes van Grand café Double Dutch.
Tuinstoelenconcert Het Trefpunt
Dinsdagavond 5 juli zal om 20:00 uur een zomeravondconcert voor omwonenden en andere belangstellenden worden gehouden op het plein bij Het Trefpunt. Kom luisteren naar zomerse muziek en blijf na afloop gerust nog even voor een drankje. De toegang is gratis. Neem wel je eigen tuinstoel mee!
Video: BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Explosie en autobrand bij autobedrijf aan de Zwolseweg
Donderdag 1 oktober 2026
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Dinsdag 29 september 2026
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026