Koningsspelen op de Bongerd met recordpoging polonaise lopen door leerlingen van de Zeppelin, Driehoek, Draaimolen en Tweemaster
Donderdag 26 april 2018 (45 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Leerlingen van alle openbare basisscholen in Barendrecht hebben vandaag (Donderdag 26 april 2018) de Koningsspelen gehouden op Sportpark de Bongerd. De dag werd vanochtend (Donderdag 26 april 2018) begonnen op de atletiekbaan, alle leerlingen danste hier op het Koningslied ‘Fitlala’.
De deelnemende scholen De Zeppelin, De Driehoek, De Draaimolen en De Tweemaster, werden tijdens de sport en speldag geholpen door de Buurtsportcoach en (leerlingen) van het Dalton Lyceum en de Focus Beroepsacademie. Burgemeester van Belzen was aanwezig om het officiële startschot voor de sportieve dag te geven.
Recordpoging
Vlak voordat alle kinderen gingen sporten werd er nog een recordpoging gedaan, een recordpoging ‘polonaise lopen’ welteverstaan. De kinderen van alle scholen liepen in één (bijna) aaneengesloten polonaise een rondje over de atletiekbaan. Daarna konden de Koningsspelen van start gaan. Verspreid over de gehele Bongerd werden er o.a. sporten en spellen gespeeld bij de korfbalvereniging, op de velden bij BVV Barendrecht en op de atletiekbaan.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025