Koningsspelen op de Bongerd met recordpoging polonaise lopen door leerlingen van de Zeppelin, Driehoek, Draaimolen en Tweemaster
Donderdag 26 april 2018 (45 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Leerlingen van alle openbare basisscholen in Barendrecht hebben vandaag (Donderdag 26 april 2018) de Koningsspelen gehouden op Sportpark de Bongerd. De dag werd vanochtend (Donderdag 26 april 2018) begonnen op de atletiekbaan, alle leerlingen danste hier op het Koningslied ‘Fitlala’.
De deelnemende scholen De Zeppelin, De Driehoek, De Draaimolen en De Tweemaster, werden tijdens de sport en speldag geholpen door de Buurtsportcoach en (leerlingen) van het Dalton Lyceum en de Focus Beroepsacademie. Burgemeester van Belzen was aanwezig om het officiële startschot voor de sportieve dag te geven.
Recordpoging
Vlak voordat alle kinderen gingen sporten werd er nog een recordpoging gedaan, een recordpoging ‘polonaise lopen’ welteverstaan. De kinderen van alle scholen liepen in één (bijna) aaneengesloten polonaise een rondje over de atletiekbaan. Daarna konden de Koningsspelen van start gaan. Verspreid over de gehele Bongerd werden er o.a. sporten en spellen gespeeld bij de korfbalvereniging, op de velden bij BVV Barendrecht en op de atletiekbaan.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
29 en 30 augustus: Familie, foodtruck en muziekfestival Picknick in ‘t Park 2025
Dinsdag 8 juli 2025
-
Aanrijding op de Sweelincklaan: Taxibusje tegen boom gebotst
Maandag 7 juli 2025
-
Auto bovenop vangrail bij ongeval op A15
Vrijdag 4 juli 2025
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025