Calvijn Groene Hart neemt deel aan Read2Me voorleeswedstrijd
Woensdag 4 november 2015 (38 sec)
BARENDRECHT – De brugklassers van Calvijn Groene Hart streden de laatste weken om de titel ‘beste voorlezer’. Brechtje Kouters uit klas 1havo/atheneum3 won afgelopen vrijdag de finale.
Voorleeswedstrijd
De finale was een echte nek-aan-nekrace. Jennifer de Waal en Sophie van Drunen volgden Brechtje namelijk op de voet. In februari 2016 doet Brechtje mee aan de bibliotheekronde van de Read2Me voorleeswedstrijd. Indien zij ook deze ronde wint, mag ze in mei meedoen aan de landelijke finale.
Read2Me
Read2Me! is dé voorleeswedstrijd voor brugklassers, waarin zij elkaar fragmenten uit jeugdboeken voorlezen. Leerlingen van alle schooltypen kunnen meedoen met deze voorleeswedstrijd die in vier ronden wordt georganiseerd; op school (en in de klas), lokaal in de bibliotheek (februari 2016), provinciaal (maart/april 2016) en tenslotte is er een landelijke finale (mei 2016).
Recent nieuws
-
Nieuwe NS dienstregeling: Meer treinen op zaterdag vanaf station Barendrecht
Woensdag 10 december 2025
-
Stiller asfalt op de A15 bij Carnisselande, vervanging in 2026 en 2027
Woensdag 10 december 2025
-
Za 13 dec: Winterevenement in Carnisse Veste
Woensdag 10 december 2025
-
Zaterdag 13 dec: WinterFeest Barendrecht van de Middenbaan tot aan de Oude Dorpskern
Zondag 7 december 2025
-
Nieuwe rolbanden in gebruik genomen in Carnisse Veste: Gebak voor het winkelend publiek
Zaterdag 6 december 2025