Binnenkort nieuw aan het Onderlangs: Pilates studio “Pilates Society”
Zaterdag 1 november 2025 (48 sec)
BARENDRECHT – Er is een nieuwe huurder voor het tot voor kort leegstaande pand aan het Onderlangs 28 in het centrum van Barendrecht. Op deze locatie zat sinds 2020 Eethuis Rohan gevestigd, maar die is alweer enige tijd geleden vertrokken waarna het pand leeg kwam te staan.
In het pand, direct achter de Domino’s Pizza aan ‘t Vlak en naast de Zoete Verleiding, zal “Pilates Society” zich gaan vestigen. De pilates studio heeft de komst al wel aangekondigd op de ramen van het pand, maar verder is er nog weinig bekend over een eventuele opening van de studio. Er wordt op de posters alleen gesproken over “coming soon” (opent binnenkort): “There’s a new Pilates studio in town! Binnenkort openen wij onze deuren in Barendrecht. Jouw plek om te bewegen, ontspannen & groeien. (…) Bij ons draait het om verbinding, met jezelf, met anderen, met beweging. ”
De pilates studio is nog wel op zoek naar personeel: Gecertificeerde pilates instructeurs “die onze society willen begeleiden en inspireren“
Recent nieuws
-
Binnenkort nieuw aan het Onderlangs: Pilates studio “Pilates Society”
Zaterdag 1 november 2025
-
Van 12:00 – 16:00 uur: Griezelen in winkelcentrum Carnisse Veste
Zaterdag 1 november 2025
-
Twee jaar cel voor babbeltruc oplichter die werd opgepakt aan de Kempenaar… en daarna nog 3x iemand heeft opgelicht
Vrijdag 31 oktober 2025
-
Kipperij opent eind november nieuw op de Middenbaan
Donderdag 30 oktober 2025
-
30-31 oktober: Volledige afsluiting 1e Barendrechtseweg bij spoorviaduct
Vrijdag 24 oktober 2025