Horecazaak Jaya’s opent begin juli de deuren in de Carnisse Veste
Maandag 13 juni 2022 (1 min, 3 sec)
BARENDRECHT – In juli verwacht Jaya’s de deuren te openen van een nieuwe horecazaak in winkelcentrum Carnisse Veste. Een maand geleden werd er begonnen met slopen en opnieuw opbouwen van het pand om de nieuwe winkel in gereedheid te brengen voor de opening.
Jaya’s promoot zichzelf met de slogan: “Good coffee, Good food, Good ice cream” (goede koffie, goed eten en goed ijs). De horecazaak zal zich vestigen in het voormalige pand van Limburgia, op de kop van het winkelcentrum aan de kant van het Havenhoofd, direct bovenaan de roltrap.
Jaya’s
“Jaya’s is Dé Hotspot van Barendrecht waar je terecht kunt voor een lekker ijsje van De Ijssalon, voor een all day brunch of een lekker taartje van Sue. En natuurlijk ontbreekt de lekkere koffie niet aan het assortiment. En dit alles ook nog eens in een setting waar niemand zomaar aan voorbij kan lopen“, aldus de nieuwe ondernemer in het winkelcentrum.
Ping Properties, eigenaar van de Carnisse Veste over de komst van Jaya’s: “De ruimte wordt de aankomende weken verbouwd en zal naar verwachting begin juli geopend worden. Jaya’s is een mooie aanvulling op het winkelaanbod van het centrum, aangezien er nog geen gelegenheid is waar je als winkelend publiek rustig kunt genieten van een goede lunch en lekkernijen.“
Recent nieuws
-
Aanhouding in Barendrecht op verdenking van ‘ondergronds bankieren en het witwassen van crimineel geld’
Dinsdag 28 maart 2023
-
Auto op zijn kop in sloot Lorentzweg, verdachte (30) voor de rechter: “Dood door schuld 10-jarige jongen”
Vrijdag 24 maart 2023
-
Nieuw op de Middenbaan: De Schalm Tandtechniek
Woensdag 22 maart 2023
-
Erepenning voor Arnold Sluijs
Dinsdag 21 maart 2023
-
Avondvierdaagse 2023 start 5 juni bij BLOK0180: “Na afwezigheid van twee jaar kunnen en mogen we weer”
Dinsdag 21 maart 2023