Twee dagen per week nieuwe foodtruck Marli op bedrijventerrein Vaanpark naast IKEA
Donderdag 29 oktober 2020 (34 sec)
BARENDRECHT – Sinds deze week staat er een nieuwe foodtruck in Barendrecht. ‘Marli Food’ verkoopt Surinaams eten en staat 2 dagen per week op bedrijventerrein Vaanpark in Barendrecht.
Marli Food staat op woensdag en zaterdag van 11:00 tot 16:00 uur aan de Aalborg 9, op het terrein van Motostore Barendrecht, naast de IKEA: “De horeca moest helaas dicht, maar gelukkig hebben wij een veilig en coronaproof alternatief! Kom je ook wat lekkers halen?”
In de foodtruck worden Surinaamse broodjes (kipkerrie, kipsaté, kip cha siu, bakkeljauw en tempeh) verkocht. Ook de Surinaamse ‘snack’ (gevulde) Bara staat op het menu: “Momenteel bezorgen we ook nasi en bami in Barendrecht en is dit ook op bestelling af te halen bij de truck.“
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025