Van Asperen Schoenenspeciaalzaak aan de Middenbaan failliet, winkel gesloten
Vrijdag 12 oktober 2018 (1 min, 8 sec)
BARENDRECHT – Schoenenspeciaalzaak Van Asperen aan de Middenbaan 33 is vorige week failliet verklaard. De winkel is gesloten en klanten worden doorverwezen naar de vestiging van Van Asperen in Den Haag, alleen de vestiging in Barendrecht is failliet verklaard. Van Asperen had sinds 2012 een vestiging in Barendrecht.
Het faillissement werd vorige week dinsdag (2 oktober) uitgesproken door de Rechtbank Rotterdam. ‘Voetzorgcentrum Barendrecht’, dat onder deze handelsnaam binnen dezelfde besloten vennootschap actief was, is eveneens failliet verklaard.
Faillissementen op de Middenbaan
Passanten van de winkel Van Asperen worden via een briefje op de winkel geinformeerd over de sluiting: “Wij zijn wegens reorganisatie gesloten”. Deze zelfde tekst is ook te vinden op de deur van Middenbaan 85: Restaurant Le Bonheur werd vorig maand (dinsdag 18 september) eveneens failliet verklaard door de Rechtbank Rotterdam. Beide panden zijn momenteel gesloten. De Facebookpagina en website van Le Bonheur zijn inmiddels offline gehaald. Bezoekers van Van Asperen worden doorverwezen naar de vestiging aan de Kneuterdijk 4 in Den Haag.
Update 19 okt: Le Bonheur gaat een doorstart maken met een nieuwe eigenaar: Nieuwe toekomst voor Le Bonheur dankzij doorstart met Lust-twist: ‘Bonheur by Lust’
Update 2 nov: Van Asperen blijkt zelf het faillissement te hebben aangevraagd. De winkel was de afgelopen jaren al niet meer winstgevend.
Artikel: Van Asperen Schoenenspeciaalzaak aan de Middenbaan failliet, winkel gesloten – https://t.co/tijp6SNkBE #Middenbaan #Barendrecht pic.twitter.com/v4HPJibnBF
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) October 12, 2018
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025