Beter Horen opent ‘Hoorwinkel’ aan de Middenbaan
Vrijdag 28 september 2018 (39 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen dinsdag heeft ‘Beter Horen’ de deuren geopend van een nieuwe winkel aan de Middenbaan. De ‘Hoorwinkel’ is gevestigd aan de Middenbaan 23, het voormalige pand van Bouquetterie Koremans.
Beter horen: “Twijfels over uw gehoor? Kom langs voor onze geheel vrijblijvende en gratis hoortest (20 minuten). Of doe zelf een snelle hoorscan: iedereen kan daarmee in drie minuten de eigen hoorleeftijd meten. U bent van harte welkom voor een persoonlijk gesprek en advies”
Openingstijden
Beter Horen Barendrecht aan de Middenbaan is op maandag t/m vrijdag geopend van 9:00 tot 17:30 uur. Ook bezoek aan huis van een audicien is mogelijk bij Beter Horen: “Hij komt aan huis voor de mensen die slecht ter been zijn en die niet in de gelegenheid zijn om naar de winkel te komen.” De winkel aan de Middenbaan is rolstoeltoegankelijk.
Recent nieuws
-
Activiteiten Koningsdag Barendrecht 2026
Zondag 26 april 2026
-
Lintjesregen 2026: Acht Barendrechters Koninklijk onderscheiden
Vrijdag 24 april 2026
-
4 mei: Dodenherdenking bij het Doormanplein en in de Dorpskerk
Woensdag 22 april 2026
-
28 jun: Zuidpolder Trail: Uniek en kleinschalig hardloop evenement door de Zuidpolder
Dinsdag 21 april 2026
-
Melding van overval aan de Ebweg, drie personen aangehouden
Maandag 20 april 2026