Cadeauwinkel Joy sluit na zeven jaar aan het Onderlangs de deuren
Zondag 7 mei 2017 (1 min, 10 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Christelijke Cadeauwinkel Joy aan het Onderlangs zal deze maand na zeven jaar haar deuren sluiten. Tot de sluiting op 25 mei 2017 is er een opheffingsuitverkoop, oftewel: de hele winkel moet leeg.
Een vrijwilligster uit de winkel geeft aan dat multimedia en andere alternatieven voor boeken en CD’s ervoor hebben gezorgd dat de winkel niet meer kan blijven bestaan. De verkoop van deze spullen en de cadeauartikelen staan niet meer in verhouding met de huur.
Cadeauwinkel
Het idee voor de winkel is 7 jaar geleden voortgekomen uit een afstudeerproject van twee studenten. Naast een cadeauwinkel fungeerde het pand ook als ontmoetingsplek, zo vertelt de medewerkster. Er kwamen regelmatig (vaste) gasten langs voor een kopje koffie en iets te eten, voor gebedsavonden en om gezamenlijk over God te praten. De vrijwilligster betreurt het verlies hiervan nu de winkel moet sluiten. Er wordt dan ook nog gezocht naar iemand die dit initiatief zou kunnen voortzetten.
Met het vertrek van de winkel zal ook de gratis straatbieb aan de gevel van de winkel verdwijnen. Mogelijk wordt deze op een later moment in de omgeving opnieuw opgehangen.
Opheffingsuitverkoop korting
Tijdens de uitverkoop kun je 3 producten halen, 2 betalen. Hoe meer artikelen je koopt, hoe meer er gratis zijn: 10 halen, 6 betalen; 15 halen, 8 betalen; 20 halen, 10 betalen.
Foto’s: Cadeauwinkel Joy sluit na zeven jaar aan het Onderlangs de deuren – https://t.co/tx1EzDLhBk #Centrum #Barendrecht pic.twitter.com/ZhdEpJ3Lir
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) May 7, 2017
Recent nieuws
-
50-jarige Hockeyclub Barendrecht krijgt tijdens jubileum feest Gemeentelijke Waarderingsoorkonde
Zaterdag 12 september 2026
-
IKEA Barendrecht opent vernieuwde restaurant: Grote ontmoetingsplek met meerdere zones
Vrijdag 11 september 2026
-
Twee Rotterdammers (18) na achtervolging aangehouden voor auto inbraken in wijk Molenvliet
Zondag 6 september 2026
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker officieel geopend: Van verwoestende brand naar volledig nieuw hoofdgebouw
Zaterdag 5 september 2026
-
Man veroordeeld voor diefstal van trailer aan de Lübeck: Auto weggeduwd en trailer meegenomen
Zaterdag 5 september 2026