Eetcafé Den Pimpelaer officieel geopend
Zondag 5 maart 2017 (39 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Gisteravond (Zaterdag 4 maart 2017) vond de officiële opening plaats van Eetcafé Den Pimpelaer aan het Doormanplein: “Aan de voorzijde van het café den Pimplaer treft u ons nieuwe eetcafé. Bij eetcafé Den Pimpelaer kunt u terecht voor een gezellig diner in het oude centrum van Barendrecht.”
De opening werd gisteravond (Zaterdag 4 maart 2017) gevierd met gasten uit Café Den Pimpelaer. Na het sabreren van een fles champagne werd het lint officieel doorgeknipt en mochten de gasten naar binnen. Voor iedereen stond er een glaasje prosecco klaar.
Het eetcafé is sinds afgelopen woensdag open. De openingstijden (zoals vastgesteld op zondag 5 maart 2017) zijn van woensdag tot en met zondag 17:00 tot 22:00 uur. Reserveren is aan te raden (maar niet noodzakelijk) en kan door te bellen naar 0180 – 619 722 of bij één van de medewerkers in het café.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025