Halloween groots gevierd bij het Griegplantsoen
Zondag 2 november 2014
(33 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – [Foto’s] Halloween aan het Griegplantsoen werd dit jaar een dag na Halloween gevierd, maar dit mocht de pret niet drukken. Ruim 160 kinderen wandelden gisteravond (Zaterdag 1 november 2014) door de wijk langs de versierde huizen en angstaanjagende Halloween bouwwerken.
Griegplantsoen
Om zeven uur ‘s avonds verzamelden de deelnemers zich bij de speeltuin van het Griegplantsoen. Zowel kinderen uit de wijk als leden van handbalvereniging Savosa deden mee aan deze Halloween viering. In de 1,5 uur daarna zijn de kinderen (en volwassenen!) langs de deuren gegaan van de omliggende straten: Griegplantsoen, Bartokplantsoen, Brucknerstraat, Brahmsstraat en de Mahlerstraat. Sommigen zongen eerst een liedje, anderen tuurde angstig de tuin in voordat ze een snoepje gingen halen.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Van Belzen: “Door de politie flink ingegrepen op het Havenhoofd, Carnisse Veste en Middeldijkerplein”
Maandag 22 februari 2021
-
Extra klaslokalen voor Groen van Prinsterer door uitbreiding Hof van Maxima
Zondag 21 februari 2021
-
14 en 15-jarige uit Rotterdam met wapens op zak aangehouden op het Havenhoofd
Vrijdag 19 februari 2021
-
€3 miljoen naar sociale- en verkeersveiligheid in Barendrecht, waaronder cameratoezicht, aanpak verkeersaso’s en extra BOA’s
Vrijdag 19 februari 2021
-
Verbouwing bibliotheek Carnisselande voltooid
Vrijdag 19 februari 2021