Dodenherdenking op het Doormanplein: 2 minuten stilte bij het verzetsmonument
Woensdag 4 mei 2022 (36 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video’s] Vanavond (Woensdag 4 mei 2022) om acht uur werd er weer gezamenlijk herdacht bij het verzetsmonument aan het Doormanplein. Nadat de dodenherdenking de afgelopen 2 jaar zonder publiek plaats had moeten vinden, waren inwoners dit jaar weer welkom. Ook het herdenkingsprogramma in de Dorpskerk (video onderaan) kon dit jaar weer plaatsvinden.
Bij het monument zijn kransen gelegd en is om 20:00 uur 2 minuten stilte gehouden. Onder andere burgemeester Veldhuijzen legde samen met de nestor van de gemeenteraad, de heer Mijnders, een krans bij het monument.
Artikelfoto: Gezamenlijke herdenking op het Doormanplein (Ingezonden)
Zowel de herdenking op het Doormanplein alsook de herdenkingsdienst in de Dorpskerk zijn terug te kijken in onderstaande video’s:
Herdenking en 2 minuten stilte op het Doormanplein (20:00 uur)
Herdenkingsdienst in de Dorpskern (19:00 uur)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Stille tocht voor slachtoffer van dodelijk ongeval op Noldijk
Dinsdag 14 oktober 2025
-
Heinenoordtunnel vannacht volledig afgesloten (ook voor fietsers) voor tests met noodstroomvoorziening
Maandag 13 oktober 2025
-
23-jarige fietser overleden bij aanrijding met auto op Noldijk, automobilist onder invloed
Zondag 12 oktober 2025
-
Oliebollenkraam geopend op het Middeldijkerplein, dit jaar niet op het Havenhoofd
Zaterdag 11 oktober 2025
-
Vergunning verleend voor geldkiosk met geldautomaat aan het Achterom
Vrijdag 10 oktober 2025