Politie: Fietsen op de Middenbaan? Direct een boete, geen waarschuwingen meer
Donderdag 27 januari 2022 (44 sec)
BARENDRECHT – De politie waarschuwt fietsers die het niet zo nauw nemen met de regels alvast op voorhand: Wie betrapt wordt op het fietsen over de Middenbaan in Barendrecht zal vanaf nu direct een boete krijgen, waarschuwingen worden er niet meer gegeven.
“Wij zullen de komende tijd strenger optreden tegen fietsoverlast op de Middenbaan in Barendrecht. Er komen de laatste tijd steeds vaker meldingen bij ons binnen over fietsers op de Middenbaan. Dit zorgt voor overlast bij het winkelend publiek“, aldus de politie.
Om het fietsverbod in het voetgangersgebied af te dwingen, worden er dus geen waarschuwingen meer gegeven. Naast de politie zullen ook handhavers (BOA’s) van de gemeente boetes uitschrijven aan fietsers op de Middenbaan: “Laten we er met elkaar voor zorgen dat de Middenbaan een veilige winkelstraat blijft.”
Dit bericht op Instagram bekijken
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025