Heroes of the Cruyff Court sport- en spel activiteiten op Campus Lagewei
Zaterdag 10 april 2021 (48 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Gistermiddag (Vrijdag 9 april 2021) vonden op en rond het Cruyff Court op de Campus Lagewei diverse sport- en spelactiviteiten plaats voor kinderen uit Barendrecht. Jongeren van 14 tot 17 jaar hebben de afgelopen periode een training gevolgd bij de Buurtsportcoach in Barendrecht. De eindopdracht van dit traject is het organiseren van een sportactiviteit voor kinderen op het Cruyff Court.
Kinderen uit de groepen 7 en 8 en uit de eerste klassen konden gisteren (Vrijdag 9 april 2021) deelnemen aan deze activiteiten. Er werd o.a. gevoetbald en er stonden springkussens.
Heroes of the Cruyff Court
Het programma Heroes of the Cruyff Courts heeft als doel jongeren een rolmodel te laten zijn voor hun wijk en ze langdurig betrokken te houden bij zowel de wijk als het Cruyff Court. Met het project worden Cruyff Foundation Coaches opgeleid, die vervolgens jongeren in de wijk begeleiden om een sportevenement te organiseren voor kinderen in de wijk.
Dit bericht bekijken op Instagram
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026