Meezingen en voetjes van de vloer tijdens optreden van Ronnie Tober voor bewoners Borgstede
Vrijdag 13 april 2018 (38 sec)
BARENDRECHT – Gistermiddag (Donderdag 12 april 2018) hebben de bewoners van Borgstede kunnen genieten van een fantastisch optreden van Ronnie Tober. Om 14.30 uur zaten de bewoners startklaar voor een optreden van good old Ron nie Tober.Van 78 toeren zijn er platen, cassettebandjes cd’s en nu de eerste dubbel cd gemaakt. Hij heeft een carrière van meer dan 55 jaar.
“We hadden er maanden naar uit gekeken en eindelijk was het zover.” Hij zong voor de bewoners bekende liedjes zoals Rozen voor Sandra, Petite Mademoiselle en een ode aan Ramses Shaffy.
Al gauw gingen de voetjes van de vloer en werd er de polonaise gelopen met bewoners en personeel. Voor de bewoners waarbij dat niet lukte die hebben heerlijk de bekende liedjes mee gezongen! “We kunnen terug kijken op een geslaagde onvergetelijke middag“
Recent nieuws
-
88-jarige slachtoffer van babbeltruc aan Dorpsstraat, minderjarige verdachte aangehouden
Maandag 5 januari 2026
-
Dixi toiletcabine afgebrand langs 1e Barendrechtseweg, lantaarnpaal door brand ook omver
Zondag 4 januari 2026
-
Betaald parkeren bij station Barendrecht uitgesteld tot eind 2027
Zaterdag 3 januari 2026
-
Automobilist doorgereden na aanrijding bij verkeerslicht Dierensteinweg – 1e Barendrechtseweg
Vrijdag 2 januari 2026
-
31 dec: Gratis vuurwerkshow om 19:00u bij Wesdijk Vuurwerk aan de Barendrechtseweg / Middeldijk
Dinsdag 30 december 2025