CVV Spirit start nieuwe traditie met de 1e editie van Blacklight Volleybaltoernooi
Maandag 8 januari 2018 (39 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] In sporthal de Vrijenburgpoort was er afgelopen zaterdag (6 januari) een primeur te beleven. Voor het eerst in de historie van CVV-Spirit vond het nieuwjaarstoernooi volledig in blacklight plaats!
In een volledig verduisterde sporthal werd met behulp van UV-Lampen alleen het speelveld, het net en de bal verlicht (‘glow in the dark‘). Ook het grote aantal aanwezige teams speelden met fluoriserende kleding, schmink en attributen hier creatief op in.
Na een spannende en zeer spectaculaire avond won iets voor middernacht Teampie O.J.A. de finale.
Na het succes van afgelopen editie is besloten om het nieuwjaarstoernooi ook volgend jaar opnieuw in Blacklight te organiseren.
Foto: Winnaars van het blacklight volleybaltoernooi: Teampie O.J.A. (Artikel + foto’s: https://t.co/dkCtjLMSHj) #Barendrecht pic.twitter.com/Jza2OuHEtX
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) January 8, 2018
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026
-
Nieuw op de Middenbaan: Huidtherapeut Derméa Clinic
Woensdag 21 januari 2026
-
Spaanse Bar Carino binnenkort nieuw op ‘t Vlak
Dinsdag 20 januari 2026
-
OM eist 14 jaar cel en tbs in Barendrechtse zedenzaak: Verdacht van seksueel misbruik bij 31 kinderen
Vrijdag 16 januari 2026
-
Gemeente zet kerstboominzameling toch door met twee alternatieven: Inzameling en ophalen
Vrijdag 9 januari 2026