De Zorgnijverij viert 2 jarig bestaan
Maandag 29 mei 2017 (49 sec)
BARENDRECHT – Feest: vandaag (Maandag 29 mei 2017) koffie met taart! De Zorgnijverij viert dat ze al 2 jaar bestaan en een plek mogen zijn waar ruim 20 kinderen, tieners, jongeren en (jong)volwassenen met een verstandelijke beperking de begeleiding ontvangen die zij nodig hebben. Ook ouders weten hen inmiddels te vinden.
Erna Noordijk, bestuurder van De Zorgnijverij: “Het is mooi om te ervaren dat de inwoners van Barendrecht, de Zorgnijverij een warm hart toedragen.”
2 jaar
Begin dit jaar konden ze het dakterras in gebruik nemen, dankzij een Barendrechtse gulle gever. Wie had verwacht dat ze daar 2 jaar na de opening met elkaar zouden kunnen zitten? Ze krijgen er activiteiten bij, want de daktuin is inmiddels ontworpen door opnieuw iemand die hier belangeloos zijn tijd instak. Zodra de tuin gerealiseerd is, kunnen de mensen met de groene vingers aan de slag. Nu al kunnen de kinderen van de Zorgnijverij er buitenspelen. Zij kijken vandaag (Maandag 29 mei 2017) met elkaar vol verwondering en dankbaarheid terug en zien de toekomst vol vertrouwen tegemoet.
Recent nieuws
-
Handhavers gewond geraakt bij aanhouding met verzet Avenue Carré
Zaterdag 15 augustus 2026
-
Politie en douane vinden illegale sigaretten en tabak bij supermarkt op de Middenbaan
Vrijdag 14 augustus 2026
-
Dealer aangehouden na achtervolging, sok met drugs in heg aangetroffen aan de Chopinstraat
Vrijdag 7 augustus 2026
-
Politie ontdekt voor bijna half miljoen euro aan gestolen spullen in loods aan het Zuideinde
Dinsdag 21 juli 2026
-
Van dinsdag t/m vrijdag geen treinen van station Barendrecht; werkzaamheden aan spoor
Maandag 20 juli 2026