Wethouder opent tentoonstelling in Borgstede van Barendrechtse kunstenaar
Woensdag 24 mei 2017 (31 sec)
BARENDRECHT – Vanochtend (Woensdag 24 mei 2017) werd in woonzorgcentrum Borgstede een tentoonstelling geopend met schilderijen van de Barendrechtse schilder Arie Dubbeldam: “De onderwerpen die hij schildert en tekent waren aanvankelijk landschappen, bloemen en het fijn-schilderen van stillevens. Daaruit volgde later het abstracte werken.”
Wethouder Vermaat (Cultuur) verrichtte vanochtend (Woensdag 24 mei 2017) om half elf, in het bijzijn van de bewoners van Borgstede, de officiële opening. Geïnteresseerden kunnen op doordeweekse dagen tussen 8:00 en 16:00 uur langskomen om de kunstwerken te bekijken.
Foto’s: Wethouder opent tentoonstelling in Borgstede van Barendrechtse kunstenaar – https://t.co/0Bf35ezcqj #Borgstede #Barendrecht pic.twitter.com/P0pT3uMI4u
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) May 24, 2017
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025