Dieren knuffelen, schilderen, schminken en eieren zoeken bij Paasfeest van De Kleine Duiker
Maandag 28 maart 2016 (24 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] Vandaag (Maandag 28 maart 2016) organiseerde De Kleine Duiker het jaarlijkse Paasfeest. Een dag vol activiteiten voor kinderen: van het knuffelen met konijntjes tot het beschilderen van een eigen ei. Een ritje op een paard of pony en het zoeken van verstopte paaseieren behoorde ook tot de mogelijkheden.
Ondanks de harde wind was er dus weer genoeg te beleven op De Kleine Duiker. Het aaien van de (pasgeboren) lammetjes was voor veel kinderen een populaire en soms ook spannende bezigheid.
Video: BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Stille tocht voor slachtoffer van dodelijk ongeval op Noldijk
Dinsdag 14 oktober 2025
-
Heinenoordtunnel vannacht volledig afgesloten (ook voor fietsers) voor tests met noodstroomvoorziening
Maandag 13 oktober 2025
-
23-jarige fietser overleden bij aanrijding met auto op Noldijk, automobilist onder invloed
Zondag 12 oktober 2025
-
Oliebollenkraam geopend op het Middeldijkerplein, dit jaar niet op het Havenhoofd
Zaterdag 11 oktober 2025
-
Vergunning verleend voor geldkiosk met geldautomaat aan het Achterom
Vrijdag 10 oktober 2025