College van B&W verricht vrijwilligerswerk bij de Zorgnijverij
Donderdag 10 december 2015 (1 min)
BARENDRECHT – Het College van B&W doet ieder jaar een project met Present Barendrecht. Deze organisatie bemiddelt in kortdurend, eenmalig vrijwilligerswerk voor groepen. Een prima concept dus voor het College dat niet alleen zegt dat het belang hecht aan vrijwilligerswerk maar het op deze manier ook zelf doet. Present verbond het College afgelopen dinsdag aan de Zorgnijverij, een particulier initiatief voor dagbesteding voor mensen met een beperking.
Bij de Zorgnijverij nam initiatiefneemster Erna Noordijk het College tijdens een bevlogen introductie mee in het ontstaan van deze kleinschalige en onderscheidende vorm van dagbesteding. Ook vertelde zij over de dromen van de mensen achter de organisatie. Daarna gingen de colbertjes uit en de werkschorten aan om samen met cliënten van de dagbesteding een houtbewerkingsactiviteit uit te voeren. Er werd in duo’s gewerkt met prachtige, trendy houten kerstbomen als eindresultaat! Maar eigenlijk nog wel belangrijker: de gesprekken en uitwisseling van ervaringen tussen cliënten en collegeleden tijdens de arbeid!
Hier wordt gewerkt! #zorgnijverij @BARENDRECHTzh #meedoen pic.twitter.com/J65aej7io5
— Lennart vd Linden (@lennartvdlinden) December 8, 2015
En het eindresultaat van een middag hard werken met de jongens van De zorgnijverij #methartenhanden @Barendrechtzh pic.twitter.com/9LulXLdegy
— Leon van Noort (@LeonvanNoort) December 8, 2015
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025