Autofer organiseert kerstdiner voor eenzame ouderen: Opbrengst van autowasdag voor kerstdiner
Vrijdag 19 november 2021 (50 sec)
BARENDRECHT – Ouderen die eenzaam zijn, voelen deze eenzaamheid in het bijzonder rond de feestdagen. Om deze dagen wat dragelijker te maken organiseert autobedrijf Autofer uit Barendrecht met hulp van Echt voor Barendrecht (EVB) voor deze ouderen op Tweede Kerstdag een kerstdiner.
Ouderen kunnen zichzelf aanmelden, maar ook welzijnsorganisatie Kijk op Welzijn is bij het initiatief betrokken om mensen voor te dragen.
Autowasdag voor kerstdiner
Om de ouderen een onvergetelijke Tweede Kerstdag te geven organiseert Autofer een autowasdag. De autowasdag vindt plaats op zaterdag 11 december van 10:30 uur tot 16:00 uur bij Autofer aan de Dordtsestraatweg 68 in Barendrecht. Marjon Kesselaar van Autofer: “Alle opbrengsten van deze autowasdag gaan geheel naar het kerstdiner. Dus kom vooral op 11 december, laat je auto wassen en bezorg deze eenzame ouderen een onvergetelijke Kerst.”
Ouderen kunnen zich voor het kerstdiner opgeven via de mail op info@autofer.nl of door te bellen naar Marjon Kesselaar op 06-194 976 58. Helpende handen, vooral voor het vervoer van ouderen van en naar het kerstdiner, zijn ook van harte welkom.
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025