Activiteiten in de Buurtkamer in het Trefpunt Barendrecht
Zondag 1 september 2019 (1 min, 35 sec)
BARENDRECHT – De zomervakantie is weer bijna ten einde. Paulien Bijl-Jongejan van KijkopWelzijn: “We gaan vanaf 2 september weer van start met onze activiteiten in de buurtkamer Trefpunt Barendrecht.” Bezoekers zijn welkom om aan onderstaande activiteiten deel te nemen.
De ingang van de Buurtkamer in het Trefpunt ligt aan de Lohmanstraat in Barendrecht.
Activiteiten
- Koffie ochtend: Op de maandag en de woensdagochtend doen we gezellig een bakje koffie of thee met een koekje. Aansluitend doen we een spelletje zoals sjoelen of Rummi Kub. Kom gezellig langs je ben van harte welkom.
- Kledingbeurs: Op maandagmiddag van 14 tot 15.30 uur en donderdagochtend van 10 tot 11.30 uur. Is er nette 2e handskleding te koop zowel voor vrouwen als voor mannen. Prijzen vanaf 1 euro.
- Schilderochtend: Op donderdagochtend is er gezellig-kleurrijk schilderen voor jong en oud. Ervaring is niet nodig. We beginnen om 9.45 tot 11.45 uur. 5 euro per keer inclusief verf, kwasten en andere materialen.
- Schilderworkshop: Op woensdagavond 25 september gaan we op een vierkant canvasdoek een pauwenveer schilderen met mooie diep warme kleuren. (Kosten 15 euro, Tijd 19.30 tot 21.30 uur)
- Lunchen: Op maandag, woensdag en donderdag is er een mogelijkheid om mee te lunchen. Heerlijk vers brood met lekker beleg. Vaak is er eigengemaakte soep en-of fruit. (Tijd 12.00 uur, kosten 3 euro)
- 3D Kaarten maken: Vanaf 1 oktober beginnen we met 3D kaarten maken op dinsdagmiddag eens in de 14 dagen. (Tijd 14.00 uur tot 16.00 uur., De nieuwste trends.
- Bloemschikken workshop: Op woensdagochtend en woensdagavond 2 oktober gaan we een herfststuk maken met pompoentje. Kosten 15 euro inclusief materiaal. Ochtend van 10 tot 12 uur en avond van 19.30 tot 21.30 uur.
- Vraagwijzer: Voor vragen over de gemeente of brieven die u niet begrijpt. Maandagmiddag van 14 tot 15.30 uur.
- Haken en Breien: Op donderdagmiddag is er een mogelijkheid om gezellig onderling te breien en te haken. Er is een juf aanwezig om te helpen . (Tijd 14.00 uur tot 16.00 uur, kosten 3 euro inclusief koffie met lekkers. En eventueel gebruiken van wol en andere materialen.)
Voor meer informatie, bel met Paulien van KijkopWelzijn: 06 28735741
Recent nieuws
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026