Sinterklaasintocht Carnisse Veste met optocht door de wijk op zaterdag 19 november
Dinsdag 1 november 2016 (51 sec)
BARENDRECHT – Zaterdag 19 november zal Burgemeester van Belzen Sinterklaas welkom heten in Carnisse Veste. Met leuke Pietenspelletjes, een optocht door de wijk én de bekendmaking van de prijswinnaars van de kleurwedstrijd! Tenslotte zal Sinterklaas zijn intrek nemen in het Sinterklaashuis, te vinden in het winkelcentrum op de 1e etage.
Vanaf 13.00 uur zullen er allerlei leuke activiteiten plaatsvinden op het Havenhoofd. Zo zijn er verschillende spelletjes en worden er podiumacts verzorgd. Om 13.45 vertrekt de optocht vanaf de Waterpoort en zal na een route in de wijk om 14.30 aankomen op het podium bij het Havenhoofd, waar Burgemeester van Belzen Sinterklaas welkom zal heten op het podium.
Sinterklaas zal de prijzen van de kleurwedstrijd uitreiken en nog de gehele middag te vinden zijn op Carnisse Veste. Om 16.30 nemen Sinterklaas en zijn Pieten hun intrek in het Sinterklaashuis, waar ze nog de gehele week te bezoeken zijn.
Route optocht door de wijk:
Morgen vanaf 13:00: Sinterklaasintocht Carnisse Veste. Tijden, locaties en route vd optocht: https://t.co/EAAgEKxNmo pic.twitter.com/4Manl79En8
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) November 18, 2016
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025