Verkoopbare spullen en hulp gezocht voor BethelBazar
Zondag 1 mei 2016 (45 sec)
BARENDRECHT – Komt u ook weer helpen tijdens de bazar van de Bethelkerk in Barendrecht? Houd dan vrijdag 20 mei en zaterdag 21 mei vrij in uw agenda en meld u aan als vrijwilliger via bethelbazar [@] hotmail.com.
Verkoopbare spullen gezocht
Bent u op zoek naar ruimte op uw zolder, in uw schuur of in uw kasten? Dan gaan wij u helpen. Breng u mooie, goed verkoopbare spullen naar ons! Antiek, boeken, serviesgoed, koffers, elektra, platen, speelgoed etc. Wij verkopen uw mooie spullen tijdens de BethelBazar. De opbrengst gaat naar Stichting NOAD, Stichting Priyanthi en Stichting Sport For Empowerment in Sierra Leone.
Inleveren
U kunt uw spullen inleveren op de parkeerplaats van de Bethelkerk in Barendrecht. Wij staan elke vrijdagavond van 19.00 tot 20.30 uur voor u klaar. Mocht u veel mooie spullen hebben, maar lukt het u niet om deze zelf te brengen, neem dan contact op met: Leo van Wijk via telefoonnummer 0180-616947
Recent nieuws
-
BVV Barendrecht viert 100-jarig bestaan en ontvangt Waarderingsoorkonde: “Voor iedereen die zich inzet voor BVV”
Donderdag 12 februari 2026
-
16 feb: Begin werkzaamheden Kilweg: Eén rijbaan per richting definitief afgesloten, geluidsscherm langs de weg
Vrijdag 6 februari 2026
-
Automobilist botst op paal langs Dierensteinweg na ongeval op rotonde
Woensdag 4 februari 2026
-
Schoolgebouw aan Petrus Camperstraat krijgt anti-kraak woonruimtes voor jongeren uit Barendrecht
Woensdag 4 februari 2026
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026