Gratis sportevenement voor kinderen: Het Olympisch Dorp 2015
Donderdag 6 augustus 2015 (1 min)
BARENDRECHT – Kinderopvang Eiland Marlyne organiseert vrijdag 14 augustus in samenwerking met de buurtsportcoach, CAV Energie en KV Vitesse een sportieve dag voor alle kinderen uit Barendrecht van 7 t/m 12 jaar. Daarnaast zijn er diverse BSO organisaties uit de regio uitgenodigd om deel te nemen.
De kinderen gaan in teams van minimaal 6 en maximaal 8 spelers de strijd met elkaar aan voor de beker. Er staan 12 Olympische onderdelen op het programma, waaronder boogschieten, voetbal en atletiek.
Olympisch dorp
Het ‘dorp’ wordt aangekleed met het Holland Limo House. Hier kunnen de kinderen naast het ‘onbeperkt’ drinken van limonade ook fruit pakken en genieten van verschillende springkussens! De dag zal om 10:00 uur starten met de vlaggenparade en rond 15:15 uur staat de Grande Finale op het programma.
Het is de 2e editie van het Olympisch dorp. Vorig jaar opende wethouder Lennart van der Linden de eerste editie. Volgend jaar zijn er al plannen om Het Olympisch dorp XXL in te richten, gezien het feit dat dan ook de echte spelen in Rio zullen plaatsvinden.
Deelnemen
Wil je nog meedoen? Er zijn nog een paar plekjes vrij. Als jij een team van tenminste 6 kinderen hebt, kun je jouw team opgeven voor gratis deelname via: olympischdorp [@] gmail.com
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025